Suite Marimar
De 1-slaapkamer Suite Marimar Búzios villa is gesitueerd op rijafstand van 15 minuten van de Porto da Barra in Búzios en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Dit vakantiehuis ligt ook binnen 7 km afstand van het Geribá-strand.
Suite Marimar villa beschikt over een complete keuken, keukengerei om maaltijden te bereiden. Het busstation salineira bevindt zich in de buurt van deze 1-badkamer villa en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Suite Marimar villa van de luchthaven Umberto Modiano?
Suite Marimar villa ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven Umberto Modiano. - ❓
Is er een keuken in Suite Marimar villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Suite Marimar villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Suite Marimar villa?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in Suite Marimar villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Suite Marimar villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Búzios zijn de Porto da Barra in Búzios en het Geribá-strand, die respectievelijk op 7 en 8 km van Suite Marimar villa liggen. Daarnaast is Praia de Tucuns (8 km) ook een aanrader om te bezoeken.